KURUMSAL

Almış olduğu tecrübesi dinamizmi ile en az hata verecek şekilde servis kolaylığı sunmaktadır.

GÜVENİLİR

Kurulum, montaj ve teknik servis hizmeti sağladığımız tüm ürünlerin güvenliğini en üst düzeyde sağlıyor, oluşabilecek tüm sorunların önüne geçiyoruz.

PROFESYONEL

İş sürecini profesyonel bir şekilde büyük bir heyecanla sürdürüyor, çalışma prensiblerimiz doğrultusunda müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak için gayret ediyoruz.

7/24 SERVİS

Kompresör ve Soğutma Sistemlerinizle ilgili her türlü arıza ve aksaklıkta size profesyonel ekibimizle destek veriyor, işlerinizin aksamaması için elimizden geleni yapıyoruz.

Aircomp 2003 yılında kurulmuştur. Basınçlı hava kompresörleri ve endüstriyel soğutma sistemleri sektöründe servis ve taahhüt işleri yaparak bilgi birikimini oluşturmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren basınçlı hava kompresörleri ve soğutma sistemleri ihtiyacı olan sanayi sektörüne hizmet vermektedir.

Almış olduğu tecrübesi dinamizmi ile en az hata verecek şekilde servis kolaylığı sunmaktadır, bu ürünleri günün koşullarına göre geliştirmek ve müşterilerine karşı hizmet kalitesini artırarak çalışma hedefindedir.

Ürünlerinin ve Hizmetlerinin kalitesini anlatarak veya överek değil, bizzat oluşan sistemi ortaya koyarak müşterilerine aktarmaya çalışan Aircomp, konusunda birçok teknolojik gelişmeye ayak uyduran yerini daha üst noktalara çıkarmak amacındadır.

FAALİYET

Basınçlı Hava Kompresörleri ve endüstriyel soğutma sistemleri ihtiyacı olan tüm sanayi sektörlerine montaj servis ve bakım hizmeti vermektedir.

KALİTE

Aircomp satışını ve montajını yapmış olduğu ürünlerde montaj servis ve bakım işleri 7 gün 24 saat kesintisiz yürütmektedir. 

Ücretsiz Keşif

Hemen Arayın
Adres